Ves al contingut. | Salta a la navegació

Eines personals

AJUNTAMENT

Composició municipal

Equip de govern:

 

JORDI J 1

  

Jordi Janés Girós

Alcalde – President

 

Urbanisme, governació, personal, promoció econòmica i medi ambient

 

JuntsXAlcarràs (JXA)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


icono mail jjanes@alcarras.cat       Icono Whatsapp mitja 722677455

 

 

 

 

 

MANEL 1

 

Manel Ezquerra Tomàs

1r. Tinent d’Alcalde

 

Governació, personal, noves tecnologies, transparència i comunicació.

 

Sempre Alcarràs (S.A)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


icono mail mezquerra@alcarras.cat     Icono Whatsapp mitja 617461584

 

 

 

 

 

ESTHER 1

  

Ester Ibars Vitores

 

Regidora de salut, benestar social, dona,hisenda, patrimoni i esports.

 

JuntsXAlcarràs (JXA)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


icono mail eibars@alcarras.cat    Icono Whatsapp mitja 722677436

 

 

 

 

 

GERARD 1

 

Gerard Companys Pujol

 

Regidor de cultura, joventut i festes.

 

JuntsXAlcarràs (JXA)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


icono mail gcompanys@alcarras.cat    Icono Whatsapp mitja 722677443

 

 

 

 

 

AGUSTÍ 1

 

Agustí Camarasa Pelegrí

 

Regidor d’agricultura, ramaderia, camins i medi ambient.

 

JuntsXAlcarràs (JXA)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


icono mail acamarasa@alcarras.cat     Icono Whatsapp mitja 722677479

 

 

 

 

 

DOLORS 1b

 

Dolors Gòdia Serra

 

Regidora d’ensenyament, salut, benestar social, dona i patrimoni.

 

Sempre Alcarràs (S.A)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


icono mail dgodia@alcarras.cat Icono Whatsapp mitja 722677562

 

 

 

 

 

JOSEP 1

 

Josep Siscart Arbonés

 

Regidor d’urbanisme i espais públics

 

Sempre Alcarràs (S.A)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


icono mail jsiscart@alcarras.cat   Icono Whatsapp mitja 722677523

 

 

 

 

 

Oposició:

 

SANTI P 1

 

Santi Pelegrí Cortijo

 

Regidor

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


icono mail spelegri@alcarras.cat

 

 

 

 

 

 

 

LAIA 1

 

Laia Sisó Sanjuan

 

Regidora

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


icono mail lsiso@alcarras.cat

 

 

 

 

 

 

 

SANTI 1

 

Santi Ribes Dolcet

 

Regidor

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


icono mail sribes@alcarras.cat

 

 

 

 

 

 

 

MARTA 1

 

Marta Morreres Gòdia

 

Regidora

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


icono mail martam@alcarras.cat

 

 

 

 

 

 

 

JORDI 1

 

Jordi Castany Cami

 

Regidor

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


icono mail jcastany@alcarras.cat

 

 

 

 

 

 

 

GEMMA 1

 

Gema Escar Paris

 

Regidora

 

Partit Socialista de Catalunya (PSC)


icono mail gescar@alcarras.cat

 

 

 

 

 

 

 

 


Revista.info

Consulta l'Alcarràs.Info, el folletó informatiu sobre els plens municipals, per tal d'apropar a la ciutadania el contingut d'aquestes sessions i també oferir l'opinió dels diferents grups municipals.


WhatsAlc

L’Ajuntament d’Alcarràs activa aquest mes de juny un nou canal de comunicació per apropar l’acció institucional a la ciutadania amb una eina que destaca per la seva accessibilitat i que evidencia un cop més la proximitat des responsables municipals amb el veïnat.

whatsalc bo.png

 

 

El nou canal, de nom WhatsAlc, empra la popular aplicació de missatgeria instantània WhatsApp, substitueix la Línia Verda i implica un estalvi per les arques municipals de 2.926 euros anuals. 

 

Aprovació del servei i normes d'ús del mateix.