Ves al contingut. | Salta a la navegació

Eines personals

Composició municipal

Equip de govern:

 

JORDI J 1

 

Jordi Janés Girós

Alcalde – President

 

Governació i Personal, Indústria, Comerç i Promoció econòmica.

 

JuntsXAlcarràs (JXA)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


 icono mail jjanes@alcarras.cat     

 Icono Whatsapp mitja 722677455

 

 

ESTHER 1

  

Ester Ibars Vitores

Tinenta d'Alcalde

 

Regidora d'Esports, Salut, Benestar Social i Dona, Hisenda, Patrimoni i Especial de Comptes.

 

JuntsXAlcarràs (JXA)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


icono mail eibars@alcarras.cat 

Icono Whatsapp mitja 722677436

 

 

GERARD 1

 

Gerard Companys Pujol

 

Regidor de Cultura i Festes, Joventut, Ensenyament i Patrimoni Històric, Polítiques digitals, transparència i comunicació.

 

JuntsXAlcarràs (JXA)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


icono mail gcompanys@alcarras.cat   

Icono Whatsapp mitja 722677443

 

 

AGUSTÍ 1

 

Agustí Camarasa Pelegrí

 

Regidor d’Urbanisme i Espais públics, Agricultura i camins, Medi ambient.

 

JuntsXAlcarràs (JXA)

 

Visites de dilluns a divendres amb cita prèvia.


 icono mail acamarasa@alcarras.cat    

 Icono Whatsapp mitja 722677479

 

 

  

Oposició:

SANTI P 1

 

Santi Pelegrí Cortijo

 

Regidor

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


 icono mail spelegri@alcarras.cat

 

 Icono Whatsapp mitja 652 005 352

 

 

 

 

LAIA 1

 

Laia Sisó Sanjuan

 

Regidora

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


 icono mail lsiso@alcarras.cat

 

 Icono Whatsapp mitja 620479932

 

 

 

  

SANTI 1

 

Santi Ribes Dolcet

 

Regidor

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


icono mail sribes@alcarras.cat

 

 Icono Whatsapp mitja 609741029 

 

 

 

 

MARTA 1

 

Marta Morreres Gòdia

 

Regidora

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


 icono mail martam@alcarras.cat

 

 Icono Whatsapp mitja 695185034

 

 

 

 

JORDI 1

 

Jordi Castany Cami

 

Regidor

 

Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


 icono mail jcastany@alcarras.cat

 

 Icono Whatsapp mitja 626493147

 

 

 

 

MANEL 1

 

 Manel Ezquerra Tomàs

 

Regidor

 

Sempre Alcarràs (S.A)

 


 icono mail mezquerra@alcarras.cat 

 

 Icono Whatsapp mitja 617461584

 

 

 

 

DOLORS 1b

 

Dolors Gòdia Serra

 

Regidora

 

Sempre Alcarràs (S.A)

 


icono mail dgodia@alcarras.cat 

 

Icono Whatsapp mitja 722677562

 

 

 

JOSEP 1

 

Josep Siscart Arbonés

 

Regidor

 

Sempre Alcarràs (S.A)

 


 icono mail jsiscart@alcarras.cat 

 

 Icono Whatsapp mitja 722677523

 

 

 

GEMMA 1

 

Gema Escar Paris

 

Regidora

 

Partit Socialista de Catalunya (PSC)


 icono mail gescar@alcarras.cat

 

 Icono Whatsapp mitja  627261402

 

 

 

 

 

 

arxivat sota: